NA KONTAKTONI
EN
Material i ri për zinxhirin zipper-pla
Data e Postimit: 2021-09-08 Vizitë:16

Acidi polilaktik (PLA) është një lloj i ri i materialit të biodegradueshëm dhe të rinovueshëm të biodegradueshëm, i bërë nga niseshte që rrjedh nga burimet e rinovueshme bimore si misri dhe kassava. Nga niseshteja merrej glukoza me sakarifikim, dhe më pas acidi laktik me pastërti të lartë fermentohej nga glukoza dhe shtamet e caktuara, dhe më pas acidi polilaktik me peshë të caktuar molekulare u sintetizua me sintezë kimike. Ka biodegradueshmëri të mirë dhe mund të degradohet plotësisht nga mikroorganizmat në natyrë në kushte specifike pas përdorimit, dhe përfundimisht të gjenerojë dioksid karboni dhe ujë. Nuk e ndot mjedisin, i cili është shumë i dobishëm për mbrojtjen e mjedisit dhe njihet si material miqësor ndaj mjedisit.

Kompania jonë ka zhvilluar me sukses këtë lloj materiali të ri për zinxhirët tanë. Tani po bëjmë zinxhir rrëshqitës PLA, zinxhir PLA dhe zinxhir PLA me fllanxha për të gjitha llojet e çantave PLA.              

Tel / WhatsApp / WeChat:

+86 - 152 6771 2909 (Whatsapp/WeChat)

Email:

[email mbrojtur]

Adresa:

NO.10 BLDG, Caihong Witpark, Longgang, Wenzhou, Zhejiang, Kinë (kontinent)

Produkte

Rreth Nesh

Sherbimet

Powered By
Powered By Powered By
Na ndiqni
E drejta e autorit © 2021 Wenzhou Zili Plastic Clip Chain Co., Ltd
BALLINA
PRODUKTE
E-Mail
KONTAKT